Series
Ratings
21
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0- Chewing GumRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- Saving the PandaRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Royal PainsRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0