Movies
Ratings
375
Avengers: EndgameRated ★ 0.5
Mother!Rated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The WitchRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 3.0
DetentionRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 0.5
Lady BirdRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.5
Women in TroubleRated ★ 1.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0