Movies
Ratings
1115
War MachineRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The Light Shines Only ThereRated ★ 4.0
TagRated ★ 2.0
Strange CircusRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
FirefightersRated ★ 2.5