Movies
Ratings
53
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0