Movies
Ratings
51
The UnjustRated ★ 4.5
HanbandoRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
ContactRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5