Series
Ratings
28
Mask GirlRated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5