Series
Ratings
74- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 4.0- The ClubhouseRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 3.5