Movies
Ratings
120
HoppersRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
ElioRated ★ 4.0
The ClassRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
WishRated ★ 3.0
Single in SeoulRated ★ 2.5
Still LifeRated ★ 4.0
Carl’s DateRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
Girl, InterruptedRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5