Titles you rated
ConnectRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.0- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Lucky LouieRated ★ 3.0
American Horror StoryRated ★ 0.5
H.I.TRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 2.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 2.5
American Horror StoryRated ★ 2.0
Devilman: CrybabyRated ★ 1.5