Movies
Ratings
95
The AviatorRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 2.0
The Matrix ReloadedRated ★ 2.0
There's Something About MaryRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
SwordfishRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0