Movies
Ratings
402
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
HerstoryRated ★ 4.0
SpencerRated ★ 3.5
Fall in Love at First KissRated ★ 2.5
Pitch PerfectRated ★ 3.0- Basil and DaisyRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Gyeong-ah’s DaughterRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
Lily FeverRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0