Series
Ratings
65
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Frankly SpeakingRated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Change Days Season 1Rated ★ 0.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 0.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
So Not Worth ItRated ★ 4.0
Move to HeavenRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
AbyssRated ★ 1.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
JugglersRated ★ 0.5
While You Were SleepingRated ★ 1.0
365: Repeat the YearRated ★ 2.0