Movies
Ratings
311
Hitman: Agent JunRated ★ 1.5
New WorldRated ★ 4.5
Bogota: City of the LostRated ★ 2.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Wrath of ManRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 2.5