Movies
Ratings
248
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
The Adventures of Sharkboy and LavagirlRated ★ 3.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 3.0
The PiperRated ★ 1.0
Peter PanRated ★ 3.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.0
HulkRated ★ 2.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 1.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0