Series
Ratings
81
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
You Season 5Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Black SummerRated ★ 3.0
Black SummerRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 2.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 4Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0