Series
Ratings
146
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
The Third CharmRated ★ 5.0
Man to ManRated ★ 2.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
Touch Your HeartRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 2.0
EncounterRated ★ 3.0
Memories of the AlhambraRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Still 17Rated ★ 3.0
LIFERated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5