Series
Ratings
32
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 5.0
NewtopiaRated ★ 1.5
Melo MovieRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5