Movies
Ratings
55
Project Hail MaryRated ★ 3.5
There’s Still TomorrowRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
HamnetRated ★ 4.0- Love in the Tinder ageRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Happy as LazzaroRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Life of ChuckRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.0
Yi YiRated ★ 4.0
3670Rated ★ 3.5
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0- The Final SemesterRated ★ 3.5
SproutRated ★ 4.5