Movies
Ratings
144
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Lights OutRated ★ 3.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 1.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 4.0
SinisterRated ★ 3.0
Insidious: The Red DoorRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Pompo: The CinéphileRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Children of the SeaRated ★ 2.5
Rascal Does Not Dream of a Dreaming GirlRated ★ 2.0
Kizumonogatari Part 3: ReiketsuRated ★ 4.5
Kizumonogatari Part 2: NekketsuRated ★ 4.5
Kizumonogatari Part 1: TekketsuRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
The Wizard of OzRated ★ 2.0
The LoraxRated ★ 3.5