Movies
Ratings
1818
TRON: AresRated ★ 1.5
TRON: LegacyRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.5
BabygirlRated ★ 2.0
War MachineRated ★ 3.0
I Am a HeroRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
EnemyRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 4.0
The SandRated ★ 1.0
One in a ThousandRated ★ 2.0
Past LivesRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 2.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
SmileRated ★ 3.5
NovocaineRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5