Movies
Ratings
153
Green BookRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
CloserRated ★ 3.5