Movies
Ratings
149
The MatrixRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
RougeRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 2.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
To LiveRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.5