Movies
Ratings
47
Love Me If You DareRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 3.0
A PromiseRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Cherry Blossoms - HanamiRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
Marriage BlueRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
MossRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0