Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Oshi no KoRated ★ 3.0
I Am SoloRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
CelebrityRated ★ 1.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 1.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Muddy Dining TableRated ★ 2.5
QueenmakerRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 2.5
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.5