Movies
Ratings
107
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Sans SoleilRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
A Short Film About KillingRated ★ 3.5
A Short Film About LoveRated ★ 4.5
ContactRated ★ 4.0
AntichristRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Naked LunchRated ★ 5.0
What Does That Nature Say to YouRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Green RayRated ★ 4.0
Four Nights of a DreamerRated ★ 4.5
Jacquot of NantesRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0