Titles you rated
HereditaryRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5