Series
Ratings
97
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The Night OfRated ★ 4.5
WatchmenRated ★ 5.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.5
TabooRated ★ 4.0
Generation KillRated ★ 5.0- The Long Road HomeRated ★ 3.5
FargoRated ★ 4.5
The Escape ArtistRated ★ 3.0
The TerrorRated ★ 5.0
Atlanta Season 2Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
Narcos: MexicoRated ★ 4.0