Series
Ratings
18
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 4.0
Born to be a FlowerRated ★ 4.0
Way Too Kawaii!Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Your Home is My BusinessRated ★ 4.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0- Queer as Folk Season 1Rated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5