Movies
Ratings
639
AshfallRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.5
ExitRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 4.5
Truth or DareRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Insidious: The Last KeyRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0