Movies
Ratings
389
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 1.5
The King's WardenRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 1.5
WickedRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 2.5
Knock at the CabinRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0