Titles you rated
Lie to MeRated ★ 3.0- MacGyverRated ★ 4.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.0