Series
Ratings
363
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
The Night Agent Season 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.5
Sex/Life Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 4.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 5.0
Bling EmpireRated ★ 0.5
Hell's Kitchen: Rookies vs. VeteransRated ★ 4.0