Movies
Ratings
731
Chungking ExpressRated ★ 5.0
QuickRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.5
Rio 2Rated ★ 2.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 1.5
The Good DinosaurRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 2.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.5
The Battleship IslandRated ★ 0.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.0