Titles you rated
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Greatest Events of WWII in ColourRated ★ 4.0- Three KingdomsRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0