Movies
Ratings
1343
MidsommarRated ★ 1.5
The SeparationRated ★ 3.0
War MachineRated ★ 1.0
Hold the DarkRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The Bad Guys 2Rated ★ 3.5
Rear WindowRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0- Elisabeth: The Musical LiveRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 2.0
The PlotRated ★ 1.5- Salon de SeoulRated ★ 2.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 1.5