Movies
Ratings
28
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Us and ThemRated ★ 1.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 0.5
My Oxford YearRated ★ 1.5
FrankensteinRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 0.5
Before SunriseRated ★ 0.5
The Theory of EverythingRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 1.0
Knives OutRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 5.0
Yi YiRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 5.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 5.0