Series
Ratings
89
The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 2.5
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 2.0
Love and AnarchyRated ★ 2.5
Love and AnarchyRated ★ 2.5
FleabagRated ★ 5.0
FleabagRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.0- Yes! PreCure 5 GoGo!Rated ★ 4.5
- Yes! PreCure 5Rated ★ 4.5
- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 2.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Free!Rated ★ 3.0
Yuri!!! on IceRated ★ 2.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0