Movies
Ratings
1640- Whispering WaterRated ★ 3.0
CuckooRated ★ 2.0
MaXXXineRated ★ 2.0
MantisRated ★ 3.0
Caught StealingRated ★ 3.0
Direct ContactRated ★ 1.5
Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
FollowedRated ★ 2.0
Speak No EvilRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0- Bridge of DragonsRated ★ 1.5
Legendary: Tomb of the DragonRated ★ 2.0
The TrackerRated ★ 1.5
Island of FireRated ★ 2.5
The UnhealerRated ★ 2.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 2.5
The BeekeeperRated ★ 3.0
I Spit on Your Grave III: Vengeance is MineRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.5