Movies
Ratings
773
SoulmateRated ★ 2.5
Blue ValentineRated ★ 3.5- Love in the Tinder ageRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
WickedRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 4.5
Love UntangledRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Your LetterRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 2.5
Turning RedRated ★ 3.0