Movies
Ratings
178
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.0
BurntRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5