Titles you rated
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Battlestar GalacticaRated ★ 4.5
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 4.5
Once Upon a TimeRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Sweet BunsRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0