Movies
Ratings
1171
Project Hail MaryRated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
The Equalizer 3Rated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
The People UpstairsRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Coup de ChanceRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Nobody 2Rated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0