Series
Ratings
77
Mask GirlRated ★ 3.5
You Are My SpringRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5