Movies
Ratings
353
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
#AliveRated ★ 0.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 2.5