Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Beyond the BarRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0