Movies
Ratings
2046
Once We Were UsRated ★ 2.5
MissingRated ★ 4.0
KubiRated ★ 2.0
Noroi: The CurseRated ★ 3.0
PricelessRated ★ 3.0
ChimeRated ★ 3.0
UgetsuRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid: A Lonely Dragon Wants to Be LovedRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
Baby AssassinsRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 2.5
TagRated ★ 2.0
Kingdom 2Rated ★ 3.0
The 6th DayRated ★ 3.5
The Bullet TrainRated ★ 4.0
The Fabulous Baker BoysRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0