Movies
Ratings
327
The People UpstairsRated ★ 1.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 1.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 2.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.5
Despicable Me 4Rated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 0.5
Once We Were UsRated ★ 2.5
ChefRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.5
A Bloody AriaRated ★ 4.0
Like Someone in LoveRated ★ 1.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 3.0