Titles you rated
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
LIFERated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
One Spring NightRated ★ 4.0
Kang's Kitchen 3Rated ★ 4.5
Kang's KitchenRated ★ 4.5
Kang's KitchenRated ★ 4.5
Street Woman FighterRated ★ 4.5
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 3.5- Kakegurui ××Rated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 4.5
KakeguruiRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0