Series
Ratings
14
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
GleeRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 3.5
- DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0