Movies
Ratings
1059
Project Hail MaryRated ★ 1.5
The FlyRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
HimizuRated ★ 5.0
HoppersRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 3.0
GummoRated ★ 4.5
The Wayward CloudRated ★ 5.0- Capital LoveRated ★ 4.5
Mysterious Object at NoonRated ★ 5.0
Aimless BulletRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.5
The PromiseRated ★ 3.5- World PremiereRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.0
Barton FinkRated ★ 3.5
Red DesertRated ★ 4.0
L'AvventuraRated ★ 3.5
PsychoRated ★ 4.5
North by NorthwestRated ★ 3.5